Dijagnostika autoklima

Moderator: Djole008

Re: Dijagnostika autoklima

Postod zebra » Sre Jan 14, 2009 6:57 pm

Nemoj se ljutiti nemislim ja nista lose ali ti si mene mozda pogresno protumacio,jer ja mislim onaj prekidac sto je ustvari na cijevi sto ukljuciva i brzine za ventilator jer i ti to znas da i taj ventilator ima isto brzine ili kako ga ti vec zoves , a ja ga zovem prekidacili regulator brzine pa mozda ti je taj prekidac otisao.
zebra

Pridružio se: Sub Sep 13, 2008 10:19 pm

Postod Pedja74 » Sre Jan 14, 2009 9:25 pm

Vidi meni nije nista otislo...hteo sam coveku pomoci e to na sta ti sad mislis je presostat klime i ne stoji na hladnjaku nego na cevi kao sto si sad i napisao i ako on neradi onda nemoze ni klima a ni ventilator da ukljuci...Ti ga zovi kako hoces ali tako se zove i da neduzim bezveze..ali nije lepo pisati onako nesto da ne citiram, nekome ko je se tih klima napopravljo u nedogled..i ne samo klime e sad prekidac je prekidac pa si spomenuo na hladnjaku i to pokusavajuci meni da objasnis kako izgleda pa zapitaj se da nije malo glupo..
Korisnikov avatar
Pedja74
Super Moderator

Pridružio se: Čet Jan 31, 2008 1:29 am

Postod MN026 » Čet Jan 15, 2009 5:25 pm

.ATAL ODNOSNO ACTIA MULTIDIG SPADA TI U JEDAN OD BOLJIH MULTIFUNKCISKIH UREDJAJA NAMA MALO POZNATIH.AKO TE NESTO VISE INTERESUJE MOGU DA TI POMOGNEM
MN026

Pridružio se: Sre Jan 14, 2009 10:28 pm

Prethodni

Povratak na Servis i popravka klima uredjaja na automobilima